Informuojame, kad nuo 2018 metų lapkričio 1 dienos, galioja sekančios programos Rivilė palaikymo kainos:

Kainos ir Sumos nurodytos EUR be PVM mokesčio

Aptarnavimo planas

VIP 3 planas

VIP 2 planas

VIP 1 planas

     Vystymo           planas

Standartinis planas

Minimalus planas

Metinis planas

Abonentinis aptarnavimo paslaugų mokestis €

1000

680

360

220

120

60

200

Mokestinis laikotarpis

mėnuo

mėnuo

mėnuo

mėnuo

mėnuo

mėnuo

mėnuo

Nemokamų pagalbos valandų per laikotarpį

25 val./ mėn.

16 val./ mėn.

8 val./ mėn.

4.5 per mėn.

3 per mėn.

1,5 per mėn.

4 per metus.

Konsultavimas per paslaugų sistemą (ServiceDesk)

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Konsultavimas bendru telefonu (iki 15 minučių/dieną)

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

        Įeina

Techninė pagalba internetu (per atstumą)

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Dedikuotas konsultantas ir konsultavimas vietoje

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Neįeina

Neįeina

      Neįeina

Replikavimo tarp padalinių priežiūra

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Neįeina

Neįeina

Neįeina

Sistemos programavimas / modifikavimas (vykdomas atskiru užsakymu)

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Įeina

Papildoma valanda €

60

60

60

60

60

60

60

* Metinio plano aptarnavimo periodas yra kalendoriniai metai, t.y. nuo sausio 1 dienos iki gruodžio 31 d. imtinai. Jei metinis planas pasirašomas po rugsėjo mėn. 1d., tuomet taikoma 50% nuolaida ir 1 val. konsultacijų.
** Turint daugiau kaip 20 darbo vietų taikomas individualus susitarimas: VIP aptarnavimo planas
*** Turint daugiau kaip 500 duomenų bazių taikomas individualus susitarimas: VIP aptarnavimo planas
Konsultacijos apskaitomos 30 minučių tikslumu.
Konsultacijos teikiamos programinės įrangos “TeamViewer 8 QS” pagalba.

Parsisiųsti galite čia :
https://vs.lt/pagalba/TeamViewerQS8.exe
Atvykimas į vietą pagal atskirą susitarimą.
Mūsų konsultantai:
Ridas Petrikas : +370 612 97140,
ridas@vs.lt
Viktoras Kazbaras:  +370 670 98737,
viktoras@vs.lt
Andrius Matiekus: +370 699 36916,
andrius@vs.lt
Genadijus Pocius +370 686 50385,
genadijus@vs.lt
Irmantas Pilipavičius +370 616 77277,
irmantas@vs.lt
Liudas Varnelis +370 699 17553
liudas@vs.lt

Atsiprašome, bet be aptarnavimo sutarties, konsultacijos telefonu neteikiamos.